golf clash player

Populární hra na mobily: Golf Clash

O čem je tato hra?

Golf Clash je hra, která aktuálně patří mezi velice hrané mobilní hry. Dá se hrát na Androidu nebo na iOS. O kvalitách této hry může vypovídat, že byla nedávno nominována na DICE awards.

Tahle hra se může hrát dvěma způsoby. Můžete hrát se svými kamarády v pvp, nebo můžete hrát s náhodnými hráčemi v multiplayer módu.

golf clash 2k18

Když začínáte hru hrát poprvé pak je vždy lepší začínat hrát s vašimi kamarády, kteří už hru hráli. Protože na hráče čeká mnoho zákoutí, vyplatí se hrát tutoriál jako první. Až dokončíte úvodní tutorial, můžete poté hrát se všemi hráči z celého světa.

Vašim cílem je dostat míček do jamky, ale není to tak jednoduché jak to vypadá. Vaši hru ovlivňuje vítr a mnoho dalších podmínek. Když hrajete proti více zkušenému hráči, který má kvalitnější golfové hole (clubs), není to úplně jednoduché. Hra je velice návyková a může vás udržet u obrazovky mobilu či tabletu na mnoho dní!

A čím je golf clash tak návykový? Ve hře se můžete účastnit různých turnamentů a je toho rozhodně mnoho co můžete dělat ve hře. Pokud si chcete kupovat nové hole a míčky, budete potřebovat pořádnou porci gemů a coinů. Pokud se o tomto chcete dozvědět více, mrkněte se na web golf clash cheater.

Když začínáte match, sledujte pozorně jak hraje Váš protivník. Je důležité si to zapamatovat ať neopakujete jeho chyby!

Hráč, který se dostane nejblíže k jamce, tak vyhrává. Když vyhrajete zápas, tak získáte zlaťáky. Také dostanete truhly, které můžete otevírat a získat tak hodnotné hole (clubs).

Jakmile začnete hrát hru více a získate zkušenosti, měli byste začít přemýšlet o upgradování vašich golfových nástrojů.

Golfové hole a karty

Každá golfové hole má svoji kartu. Tyto karty slouží k upgradování vašich golfových holí a můžou sloužit i k odemčení zbrusu nových golfových holí! Jak to funguje? Když získáte více stejných karet k dané holi, můžete tuto holi poté upgradovat na lepší. K čemu to je? Čím lepší máte holi, tím lépe pro vás a můžete lépe hrát a porazit vaše soupeře.

Herní měna

Zlaťáky a Gemy jsou hlavní měnou ve hře Golf Clash. Zlaťáky jsou primární měna, která je potřeba k zaplacení poplatku pro vstup do souboje (match). Zlaťáky se též používají k upgradování holí. Získávání zlaťáků není vůbec jednoduché, proto většinu času budete hrát hru pro to, abyste získali co nejvíce zlaťáků.

Je ve vašem zájmů abyste byli co nejlepší v této hře, protože čím jste lepší, tím můžete vyhrát více zlaťáků!

Gemy: Toto je speciální měna, která slouží k nákupu prémiových položek ve hře. Tyto produkty jsou: Golfové míčky, speciální předměty a mnoho dalšího. Pokud chcete otevřít truhlu ihned, budete k tomu potřebovat právě gemy. A jak je získat? Gemy lze získat nákupem za reálné peníze.

Závěrem

Golf Clash je zábávná online hra pro vaše mobily. Dostat prefektní jamku není jednoduché na první pokus a chce to hodně zkušeností. Ovlivňuje vás vítr, který může změnit to jak se vám daří v trefování jamek.
Hodně štěstí v hraní této hry!